Merih Ermakastar Online
Sitenin içeriğini görüntülemek için lütfen üye olunuz veya giriş yapınız.
Merih Ermakastar Online
Sitenin içeriğini görüntülemek için lütfen üye olunuz veya giriş yapınız.
Merih Ermakastar Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cümleyi uzat

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cansu
Admin
Cansu

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:12 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de...
http://merihvecansu.benimforum.org
Gökan

Gökan

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 12:16 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız...
Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 1:16 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla...
Cansu
Admin
Cansu

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 1:34 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla birlikte...
GossipGirl

GossipGirl

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 1:48 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla birlikte haklı...
Cansu
Admin
Cansu

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 1:55 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla birlikte haklı bir...
Nar çiçeği

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 2:03 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla birlikte haklı bir neden...
Cansu
Admin
Cansu

Cümleyi uzat - Sayfa 2 _
MesajKonu: Geri: Cümleyi uzat   Cümleyi uzat - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 2:12 pm

Ben aslında hiç doğmamış olmayı ama aynı zamanda da yaşamış olmayı dileyebilirdim ama bu saçma olabilecek kadar gerekisiz bir istek gibi görünse de aslında hiç de mantıksız olmamakla birlikte haklı bir neden sayılabilecek...

Cümleyi uzat

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2